Новини інституту

У п'ятницю, 24.07.2020, проведено ДОДАТКОВУ СЕСІЮ ЗНО з ФІЗИКИ

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2020 з ФІЗИКИ: із 5 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 0 (00,00%), виконували сертифікаційну роботу 5 (100,00%)
      Не було випадків, щоб не допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
      У пункті проведення тестування з фізики був присутній 1 медичний працівник та 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників. НЕ було зафіксовано під час проведення температурного скринінгу учасників та персоналу пунктів осіб, у яких би спостерігалась температура поннад 37,2 та / або ознаки гострого респіраторного захворювання.
      Під час технологічної перерви в пункті ЗНО працівником поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких за порушення процедури позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
      У пункті були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Пункт ЗНО з фізики був укомплектовані персоналом, не було необхідності в задіюванні резерву. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.
      Учасники не подавали апеляційних заяв щодо порушення процедури проведення ЗНО в пункті тестування.

Наступне тестування: у вівторок, 28.07.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

  • 24.07.2020
До списку новин