Новини інституту

Інформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського турніру юних фізиків

Інформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського турніру юних фізиків


31 жовтня – 01  листопада 2013 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-Ліцей» відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків. Звання найерудованіших виборювали учні 21 команди з Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Демидівського, Дубровицького, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, районів, міст Кузнецовськ, та Рівне (9 команд), комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради». Всього 84 старшокласники.

Переможці визначилися 01 листопада.

 

ІІІ місце здобули команди:

Дубровицького району у складі: Бруцька Ірина, Мартинюк Юлія, Меснікович Олена, Олексійовець Катерина (учнів підготували: Гогоц Богдан Йосипович, Кушнір Володимир Володимирович, Батан Ігор Михайлович);

 Костопільського району у складі: Власюк Тетяна, Приходько Василь, Шнайдер Олександр, Жук Сергій, Позняхівський Дмитро (учнів підготували Кузнюк Юрій Богданович, Бондарчук Сергій Васильович, Басюк Віктор Олександрович, Прокопець Роман Іванович);

Рівненського обласного ліцею у складі: Мороз Андрій, Трофімюк Олег, Дученко Дмитро, Остапюк Наталія  (учнів підготувала Рибалко Олена Славянівна);

Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі: Кінда Віталій, Лукашевич Василь, Корольчук Максим,  Карпець Микола (учнів підготував Шарабура Анатолій Остапович);

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 у складі: Гавриш Дарина, Матіяш Андрій, Кравчук Анастасія, Хиноцький Петро (учнів підготував Демчук Віктор Борисович);

Зарічненського району у складі: Шумак Альона, Мартинчук Вікторія, Павлюк Іванна, Аліксейчик Інна  (учнів підготував Сидунець Анатолій Андрійович).

 

ІІ місце посіли команди:

Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 у складі: Ситняк Тетяна, Омелюх Антон, Луцюк Іван, Мащенко Віталій (учнів підготувала Луцюк Тетяна Валеріївна);

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 у складі: Шпичак Марія, Агунович Володимир, Ульянова Дарина, Круль Оксана (учнів підготували Харів Богдан Ярославович, Пирогова Наталія Василівна);

Здолбунівського району у складі: Бойко В’ячеслав, Степанюк Олександр, Никитюк Діана, Демчишина Аліна (учнів підготували Кузьмицький Олександр Сергійович, Бондарук Олег Миколайович, Никитюк Анатолій Романович).

 

І місце виборола команда:

Рівненської гуманітарної гімназії у складі: Музичук Тетяна, Малик Анастасія, Ковбасюк Юлія, Парфенюк Богдан (учнів підготувала Харів Валентина Євстафіївна);

файли 

 

  • 04.11.2013
До списку новин