Новини інституту

У четвер, 25.06.2020, відбулось ЗНО з МАТЕМАТИТИ: коротко про проведення

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020 з математики: із 5757 учасників до 22 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1128 (19,59,0%)виконували сертифікаційну роботу 4 629 (80,41%)
Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
 У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (ДСО НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
 Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого распіраторного захворювання. Під час проведення тестування учасники не звертались до медичних працівників.
 Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ДСО ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів). 
    В одному з пунктів були присутні 4 громадські спостерігачі, із яких 4 журналісти. Телеканал Рівне-1 здійснював зйомку репортажу за межами пункту тестування.
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір 22 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
  Усі 22 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано у 11 пунктах проведення ЗНО (27 осіб).
    Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у вівторок, 30.06.2020, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

  • 25.06.2020
До списку новин