Новини інституту

СТВОРЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ВИХОВАННЯ

       22 червня 2020 року Рівненським обласним інститут післядипломної педагогічної освіти у партнерській співпраці з Регіональним комплексним науково-методичним центром інноваційних технологій освітнього процесу Рівненського державного гуманітарного університету  проведено онлайн-нараду  з питання створення Регіональної програми виховання на спільних цінностях у закладах освіти Рівненщини. Серед учасників онлайн-наради представники експерименту всеукраїнського рівня, що упроваджують Програму «НУШ у поступі до цінностей» в області, члени робочої групи з проведення моніторингового дослідження важливості цінностей для освітнього процесу в ЗЗСО та науковці, методисти і педагоги, які займаються проблемами виховання дітей та учнівської молоді.

       Серед означених питань: передумови створення Регіональної програми виховання у закладах освіти Рівненщини, виділено особливості ціннісного самовизначення сучасного виховання, структурування змісту виховання в Новій українській школі, створення системи цінностей і пошук спільних цінностей на основі їх відбору й групування  за наслідками проведеного моніторингу важливості цінностей для освітнього процесу в ЗЗСО. Також учасники наради обговорили рекомендації щодо моделювання Регіональної програми виховання та визначення її компонентів - спільних груп цінностей,  поділись досвідом розробки та упровадження виховних програм і проєктів у закладах освіти області та визначились з робочими групами щодо наповнення програмно-виховного контексту спільних цінностей нової Регіональної програми виховання у закладах освіти Рівненщини.  

       Створення Регіональної програми виховання на спільних цінностях в закладах освіти Рівненщини триває. Запрошуємо до співпраці з кабінетами  виховної роботи та позашкільної освіти й інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи.

ffg.jpg

fgfgh.jpg

pfufkj.jpg

корець.jpg

  • 23.06.2020
До списку новин