Новини інституту

Підсумки І (заочного) етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»

 

Завершився І (заочний) етап другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Участь в якому взяли 64 конкурсанти в 4 номінаціях. У номінації  «Українська мова та література» прийняли участь 17 конкурсантів, у номінації «Правознавство» - 16, у номінації «Хімія» - 16 учасників, у номінації «Образотворче мистецтво» - 15.

За результатами даного етапу членами журі визначено по вісім кращих учасників у номінаціях:

«Українська мова та література»

 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Сметаніна Світлана Василівна

м. Рівне

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

2.

Сівицька Галина Данилівна

Рівненський район

Великоомелянський  навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

3.

Мосійчук Тетяна Петрівна

Костопільський район

Берестовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4.

Поліщук Наталія Василівна

Здолбунівський район

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей"

5.

Лазуцька Лілія Миколаївна

Березнівський район

Великопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

6.

Гайдиш Оксана Михайлівна

Володимирецький район

Старорафалівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

7.

Загоруйко  Валентина Володимирівна

Дубенський район

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

 

8.

Шинкарук Оксана Вікторівна

м. Острог

Комунальний заклад "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою" Рівненської обласної ради

 

«Правознавство»

 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Прокопчук Сергій Юрійович

м. Рівне

Рівненський економіко-правовий ліцей

2.

Ковтунець Світлана Олександрівна

Рівненський район

Великоомелянський НВК «школа – гімназія»

3.

Гіль Оксана Володимирівна

Дубенський район

Майданська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

4.

Ясковець Світлана Миколаївна

Березнівський район

Орлівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

5.

Рабешко Галина Володимирівна

Дубровицький район

Селецький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»

6.

Дуліпа Мирослава Анатоліївна

Володимирецький район

Володимирецький районний колегіум

7.

Бардюк Оксана Андріївна

Острозький район

Грем'яцька ЗОШ

І – ІІІ ступенів

8.

Мельничук Анатолій Григорович

Гощанський район

Посягвівська ЗОШ

І – ІІІ ступенів

 

«Хімія»

 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Захарук Людмила Григорівна

Гощанський район

Мнишинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

2.

Рачинська Інга Миколаївна

м. Дубно

Дубенський НВК «школа-гімназія»

3.

Данилюк Роман     Едуардович

м. Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

4.

Галас Ірина Миколаївна

Млинівський район

Млинівська ЗОШ   І – ІІІ ступенів №1

5.

Куцак Світлана Олександрівна

Рівненський

район

Великоолексинська ЗОШ І – ІІІ ступенів

6.

Козакова Оксана Григорівна

Костопільський район

Маломидська ЗОШ І – ІІІ ступенів

7

Прендецька   Валентина   Іванівна

Демидівський район

Рудківська ЗОШ       І – ІІІ ступенів

8.

Петрушко Віта Миколаївна

Дубровицький район

Селецький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів ДНЗ»

 

«Образотворче мистецтво»

 

№ з/п

ПІБ конкурсанта

Район

Назва закладу

1.

Бондарчук Святослава Леонтіївна

м. Дубно

Дубенська ЗОШ І-ІІІ ступеня №7

2.

Євтушок Алла Адамівна

Березнівський район

Зірненська ЗОШ І-ІІІ ступеня

3.

Федорук Олена Дмитрівна

Володимирецький район

Хиноцький НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня

4.

Гуменюк Марія Анатоліївна

Дубенський район

Вербська ЗОШ І-ІІІ ступеня

5.

Ковальська Наталія Іванівна

м. Рівне

Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступеня №8

6.

Бакунець Лариса Андріївна

Сарненський район

Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступеня

7.

Гузич Ірина Михайлівна

Дубровицький район

Дубровицький НВК «шк.-л»

8.

Дмитрук Галина Володимирівна

Здолбунівський район

Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня ліцей»

 

  • 23.01.2015
До списку новин