Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії у 2014-2015 навчальному році


       21 січня 2015 року на базі Рівненського економіко-првового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. За перемогу змагались 107 учнів загальноосвітніх закладів області: 25 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 27 десятикласників та 30 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 9 призових місць та загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць, Здолбунівського району - 5 призових місць,  Дубровицького та  Сарненського районів - по 4 призових місця, м. Кузнецовськ, та Гощанського району – по 3 призових місця. Учні Дубенського та рокитнівського районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше призерів підготували педагоги Носальчук Г. І. – 4 переможці, Мала Л. М. – 3 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Тимофеєнко Павло Вікторович

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Сірук Вадим Юрійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Кравчук Олена Василівна

Мельничук Дарина Русланівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Кравчук Олена Василівна

Шульжук Людмила Романівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 15

2 місце

Перцовська Людмила Володимирівна

Вовк Володимир Сергійович

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

2 місце

Костючок Тетяна Володимирівна

Григорук Юлія Сергіївна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Кузьмицька Ольга Сергіївна

Гайдук Катерина Іванівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Прокопчук Ольга Орестівна

Німкович Руслан Олександрович

Тучинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанського району

3 місце

Мокрій Галина Вікторівна

Жук Микола Іванович

Каноницька загальноосвітня  школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Літвін Євгенія Гаврилівна

Колодежна Валерія Валеріївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Савчук Наталія Йосипівна

Барабух Богдан Вікторович

Кузнецовська гімназія

3 місце

Маслюковська Тетяна Миколоївна

Ромашко Олександр Ігорович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Рудик Жанна Миколаївна

9-ий клас

 

 

 

Осницька Ірина Вікторівна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

1 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Одолінська Дарина Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Носальчук Галина Іванівна

Дорошенко Стефанія Юріївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Яруш Надія Володимирівна

Білокриницька  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Бецко Рувим Володимирович

Білокриницька  загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Процюк Надія Іванівна

Гедзь Вадим Євгенович

Вовковиївська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

2 місце

Піраник Оксана Михайлівна

Балас Яна Романівна

Млинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Кучер Леся Миколаївна

Нестерчук Олег Ігорович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Бородавка Лідія Василівна

Гулюк Ірина Вячеславівна

Гощанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

3 місце

Талащук Алла Спиридонівна

Кіпранишин Максим Миколайович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Панчук Олена Миколаївна

Салій Андрій Валерійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Сова Микола Миколайович

Бруяка Наталія Ігорівна

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

3 місце

Степанюк Олександр Іванович

Ткачук Яна Юріївна

 Демидівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Гусаревич Лариса Володимирівна

10-ий клас

 

 

 

Петрик Юлія Василівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Мала Людмила Миколаївна

Прончук Софія Ігорівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Конончук Олександр Анастасійович

Петрик Дмитро Сергійович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мала Людмила Миколаївна

Костючок Андрій Олександрович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Мала Людмила Миколаївна

Красько Сюзана Андріївна

Бережківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубровицького району

2 місце

Петрушко Микола Васильович

Жакун Євгеній Сергійович

Колківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району

2 місце

Степанюк Олександр Іванович

Бортнік Станіслав Едуардович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум"

3 місце

Жабчик Наталія Іванівна

Поліщук Ольга Сергіївна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Сацик Сергій Петрович

Омельчук Оксана Андріївна

 Каноницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Літвін Євгенія Гаврилівна

Дубінчин Василь Васильович

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Загоруйко Софія Володимиріна

Місюра Євгеній Сергійович

Зарічненська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів

3 місце

Полюхович Наталія Степанівна

Стрижеус Владислав Валентинович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Мартинюк Руслан Іванович

Магдич Андрій Віталійович

Кузнецовська гімназія

3 місце

Маслюковська Тетяна Миколоївна

Стригуль Альона Сергіївна

навчально-виховний комплекс "Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" імені Т. Г. Шевченка Острозького району

3 місце

Гущук Тетяна Олексіївна

11-ий клас

 

 

 

Кравчук Денис Юрійович

Здолбунівська гімназія

1 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Цюлюпа Богдан Степанович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 25

1 місце

Бородій Мирослава Миколаївна

Місюра Ірина Василівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Білоусова Дана Олександрівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Лясковець Анатолій Володимирович

Сарненський районний ліцей "Лідер"

2 місце

Запухляк Валентина Артемівна

Киричок Софія Миколаївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Носальчук Галина Іванівна

Примак Назар Олександрович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

2 місце

Крейчі Вікторія Вікторівна

Міщур Надія Олегівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Гогоц Тетяна Володимирівна

Ярошенко Анна Сергіївна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Буцька Людмила Миколаївна

Мичак Світлана Олександрівна

Тиненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Коток Світлана Іванівна

Панчук Марія В’ячеславівна

Рівненська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів "Центр надії"

3 місце

Костючок Тетяна Володимирівна

Симонович Дмитро Володимирович

Острозький навчально-виховний комплекс "Школа І - ІІІ ступенів-гімназія"

3 місце

Конончук Лариса Борисівна

Базаєва Марія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Ткач Світлана Анатоліївна

Троцюк Олександр Юрійович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - агротехнічний ліцей" Гощанського району

3 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Шаправський Андрій Олександрович

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-Ліцей"

3 місце

Мархальчук Наталія Ростиславівна

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини                                                                            О. Є. Кузьмін 

  • 22.01.2015
До списку новин