Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії у 2014-2015 навчальному році


       17 січня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. За перемогу змагались 49 учнів загальноосвітніх  навчальних закладів області: 25 десятикласників та 24 школярі 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне та Володимирецького району  –  по 3 призових місця,  Здолбунівського району та  м. Кузнецовськ – по 2 призових місця. Учні Гощанського, Дубровицького, Зарічненського, Корецького, Рокитнівського, Сарненського та Острозького районів, м. Острог та комунального закладу "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей" не вибороли жодного призового місця.

        Двох переможців підготував педагог Володимирецького районного колегіуму - Полюхович Олег Васильович.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Шмигельський Юрій Володимирович

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

1 місце

Степанюк Володимир Іванович

Берник Віталій Олегович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Замлинна Тетяна Йосипівна

Кравчук Володимир Вікторович

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Жук Віктор Сергійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Кисільов Іван Семенович

Яцута Ігор Володимирович

Березнівська гімназія

3 місце

Разкевич Дмитро Олексійлвич

Нартюк Олександр Миколайович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Нагайська Анастасія Олегівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

3 місце

Мельничук Петро Федорович

Ковтунік Оксана Ігорівна

Більськовільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I - III ступенів-дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району

3 місце

Колодій Олександр Миколайович

11-ий клас

 

 

 

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

1 місце

Максимчук Ярослава Степанівна

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

1 місце

Тимочко Богдан Юхимович

Никитюк Діана Анатоліївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської району

2 місце

Никитюк Анатолій Романович

Максимчук Павло Петрович

Берегівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

Горин Василь Степанович

Трохимович Микола Андрійович

Рівненська українська гімназія

2 місце

Климюк Катерина Семенівна

Томілович Олексій Васильович

Малівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Комар Ольга Володимирівна

Пасічник Максим Юрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Приходько Надія Андріївна

Коц Петро Андрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №  4

3 місце

Сяський Павло Назарович, Нітіна Галина Михайлівна

Зінчук Сергій Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

3 місце

Бондарчук Сергій Васильович

Бова Ганна Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Полюхович Олег Васильович

 

 

 

 

Завідувач кабінету обдарованої дитини РОІППО                                                         О. Є. Кузьмін

  • 19.01.2015
До списку новин