Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2014-2015 навчальному році

       10-11 січня 2015 року на базі Рівненського державного гуманітарного університету пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 94 учні загальноосвітніх навчальних закладів області: 15 учнів 8-го класу, 25 учнів 9-го класу, 26 десятикласників та 28 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  8 призових місць,  Березнівського району: 4 призових місця, м. Кузнецовськ, та Демидівського району – по 3 призових місця. Учні Дубенського, Зарічненського, Корецького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського та Острозького районів і міста Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Желюк О. М., Желюк Н. Д. та Вальчун О. Д.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Коток Максим Сергійович

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Москалюк Олександр Дмитрович

Плескач Олег Юрійович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Кобернюк Мар'яна  Валентинівна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

3 місце

Яремов Володимир Адамович

9-ий клас

 

 

 

Вальчун Юрій Олександрович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

1 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Скаржинець Дмитро Леонідович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Колодійчук Дмитро Ярославович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Бондар Іван Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

3 місце

Невірковець Олег Володимирович

Артюх Владислав Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Волосячик Ярослав Сергійович

Великожолудська загальноосвітня школа I - III ступенів Володимирецького району

3 місце

Волосячик Сергій Сергійович

Сидорець Світлана Анатоліївна

КЗ "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей" Гощанського району

3 місце

Яремов Володимир Адамович

10-ий клас

 

 

 

Політика Дмитро Олександрович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

1 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Ніколайчук Андрій Богданович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

1 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Кочкарьов Владислав Дмитрович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 22

2 місце

Невірковець Олег Володимирович

Защик Сергій Миколайович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Колошкіна Тетяна Віталіївна

Бігун Ірина Олександрівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

2 місце

Ковальчук Валерій Антонович

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

3 місце

Хоровець Оксана Миколаївна

Веремчук Максим Романович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Жлуктенко Дмитро Миколайович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Рожко Володимир Вікторович

Сульжик Роман Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ст.»

3 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Жданюк Євген Володимирович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Михалко Юрій Іванович

11-ий клас

 

 

 

Жук Сергій Борисович

Малостидинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Костопільського району

1 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Маринін Сергій Андрійович

Здолбунівська гімназія

1 місце

Чандик Руслан Йосипович

Момотюк Олег Володимирович

Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія"

2 місце

Небожинський Віталій Михайлович

Холін Микита Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Саленко Антон Володимирович

Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівського району

2 місце

Фурманюк Юлія Борисівна

Зашко Богдан Олегович

Озерська загальноосвітня школа I - III ступенів Володимирецького району

2 місце

Кладько Іван Васильович

Грибун Ігор Євгенович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Лесь Наталія Сергіївна

Карпець Микола Святославович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

3 місце

Желюк Олег Миколайович, Желюк Надія Дмитрівна

Чудік Михайло Іванович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Вальчун Олександр Дмитрович

Пасічник Максим Юрійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Бондар Людмила Анатоліївна

Нерета Олександр Володимирович

Бокіймівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Возна Антоніна Миколаївна

Лавор Микола Юрійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа"

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Козак Олександр Русланович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ст.»

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Гордієнко Сергій Михайлович

комунальний заклад «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою»

3 місце

Романчук Ярослав Ігорович

 

Методист кабінету

обдарованої дитини                                                                                                         Кузьмін О. Є.

  • 12.01.2015
До списку новин