Новини інституту

Інформація про обласний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році

Інформація про обласний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році


 

       13 грудня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов обласний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 189 учнів загальноосвітніх закладів області: 3 клас – 19 учнів, 4 клас – 20 учнів, 5 клас – 22 учні, 6 клас – 20 учнів, 7 клас – 20 учнів, 8 клас – 22 учні, 9 клас – 21 учень, 10 клас – 23 учні, 11 клас – 22 учні; 19 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 28 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  4 призових місця, команди Дубровицького району та м. Дубно вибороли по 3 призових місця. По 2 перемогу в учнів Березнівського, Здолбунівського, Рівненського, Костопільського, Радивилівського та Сарненського районів. Учні Острозького, Демидівського, Рокитнівського, Зарічненського, Гощанського районів та міста Острог не вибороли жодного призового місця.

 Переможці конкурсу:

3-ій клас

Бренчук Дар’я Юріївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненського району

1 місце

Марушкевич Раїса Іванівна

Ткач Катерина Олегівна

Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

2 місце

Данилюк Надія Степанівна

Бражнікова Ангеліна Ігорівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Пархута Лариса Володимирівна

4-ий клас

Мосійчук Тетяна Володимирівна

Висоцька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубровицького району

1 місце

Щур Раїса Петрівна

Мельничук Олександра Миколаївна

Дубенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад"

2 місце

Тимощук Олена Євгеніївна

Никитюк Анастасія Андріївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені

Т. Г. Шевченка

3 місце

Жук Ольга Євгенівна

5-ий клас

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія

1 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Діжурко Аліна Григорівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Петрусь Людмила Іванівна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Панасюк Оксана Леонідівна

6-ий клас

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Павелко Ольга Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 16

2 місце

Євсович Марія Василівна

Костецька Світлана Миколаївна

Любиковицька загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів Сарненського району

3 місце

Мацкевич Світлана Василівна

7-ий клас

Бабік Софія Петрівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

1 місце

Шух Наталія Миколаївна

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

2 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Кисіль Оксана Володимирівна

Удрицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний закад" Дубровицького району

3 місце

Ящук Галина Степанівна

8-ий клас

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5

1 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Колос Євгеній Григорович

Здолбунівська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Зух Юліана Олександрівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Парфенюк Оксана Миколаївна

9-ий клас

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Мельник Сергій Семенович

Редька Надія Петрівна

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа І-ІІ ступенів-ліцей"

2 місце

Сергієнко Юрій Михайлович

Козаренко Христина Юріївна

Клеванська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Рівненського району

3 місце

Бойко Світлана Володимирівна

10-ий клас

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Філь Валентина Олександрівна

Шмендель Марта Юріївна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Павловська Наталія Борисівна

Дубинка Яна Романівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

11-ий клас

Мамедова Сабіна Ільгар кизи

Рівненська загальноосвітня школа

І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Мудрик Ірина Геннадіївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Кокорська Марія Богданівна

Ляховчук Вікторія Іванівна

Малинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березнівського району

3 місце

Миронець Наталія Миколаївна

ПТНЗ

Гладун Оксана Вікторівна

Вище  професійне

училище № 1 м. Рівне

1 місце

Юдіна Раїса Василівна

Ясюк Тетяна Володимирівна

ДНЗ «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» 

2 місце

Кирилюк Наталія Миколаївна

Гавриленко Інна Ігорівна

Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну

3 місце

Качанівський Семен Васильович

ВНЗ І-ІІ р.а. (технічний напрям)

Олійник Світлана Олегівна

Рівненське музичне училище РДГУ

1 місце

Шеруда Неля

Петрівна

Бойко Валентина Миколаївна

ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу»

2 місце

Вербило Тамара Володимирівна

Коспа Валерія Володимирівна

Рівненський державний аграрний коледж

3 місце

Метка Ірина Мелентіївна

Педагогічні коледжі

Раба Вікторія Петрівна

Дубенський коледж РДГУ

1 місце

Бондарчук Ірина Володимирівна

Марчук Аліна Василівна

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

2 місце

Жакун Людмила Адамівна

Коваль Юлія Вікторівна

Західноукраїнський коледж «Полісся»

3 місце

Чернюшок Наталія Володимирівна

ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (технічний напрям)

Кінащук Анастасія Володимирівна

Рівненський державний гуманітарний університет

1 місце

Мушировська Наталія Володимирівна

Прокоп Яна Сергіївна

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука»

2 місце

Брильова Лариса Євгенівна

Зосімчук Людмила Іванівна

Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

3 місце

Хильчук Юлія Василівна

ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (філологи)

Думіч Ірина Юріївна

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Шкабаріна Маргарита Андріївна

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука»

2 місце

Мединська Наталія Миколаївна

Созонік  Марія Петрівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Шкарбан Тамара Миколаївна

 



  • 22.12.2014
До списку новин