Новини інституту

Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської істудентської молоді імені Т. Г. Шевченка у 2014-2015 навчальному році

 

       06 грудня 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської істудентської молоді імені Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 184 учасники, серед них: 144 учні загальноосвітніх закладів області, 15 учнів професійно-технічних навчальних закладів та 25 студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати серед школярів показали учні загальноосвітніх навчальних закладів Рівненського та Радивилівського районів – по 6 призових місць, Млинівського району, міст Рівне, Дубно та Кузнецовськ – по 4 призових місця, Костопільського району – 3 призових місця. По 2 призових місця у школярів Гощанського, Дубровицького, Здолбунівського, Зарічненського, Корецького районів та міста Острог. Учні Острозького та Володимирецького районів не вибороли жодного призового місця.

Переможці конкурсу:

 

 

5-ий клас

Діжурко Аліна Григорівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

1 місце

Петрусь Людмила Іванівна

Даценюк Ангеліна Сергіївна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Янчук Оксана Євгенівна

Добридник Маргарита Леонідівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Серховець Олена Володимирівна

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія

3 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Матюшок Тетяна Віталіївна

Срібненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Радивилівського району

3 місце

Матюшок Оксана Василівна

Івашкевич Юлія Юріївна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

3 місце

Товстиха Алла Володимирівна

Яцюк Марина Андріївна

Зорянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Оліферчук Ніна Григорівна

6-ий клас

Повх Анна Сергіївна

Дубенська гімназія № 2

1 місце

Момотюк Світлана Іванівна

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Костецька Світлана Миколаївна

Любиковицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Сарненського району

2 місце

Мацкевич Світлана Василівна

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Кузнецовська гімназія

3 місце

Юсин Катерина Дмитрівна

Сова Юлія Миколаївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І - ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака

3 місце

Савчук Наталія Іванівна

Мандзюк Неоніла Михайлівна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26

3 місце

Гожа Алла Анатоліївна

Яковець Ірина Вікторівна

Новокорецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Корецького району

3 місце

Краля Людмила Олександрівна

7-ий клас

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загально-освітня школа І - ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

1 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Саган Олесь Віталійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"

2 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Довматюк Анастасія Володимирівна

Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня" Березнівського району

2 місце

Ваврик Марія Максимівна

Самчук Інна Петрівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Карачун Ірина Вікторівна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Король Любов Павлівна

Осипенко Тетяна Валентинівна

Шубківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Фомич Катерина Петрівна

Огієвич Софія Миколаївна

Дроздинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рокитнівського району

3 місце

Огієвич Ганна Петрівна

8-ий клас

Дубінчук Марія Іванівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

1 місце

Панасюк Зоя Миколаївна

Ільчук Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 25

2 місце

Любчик Наталія Георгіївна

Павлюк Анастасія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

2 місце

Максимчук Ольга Володимирівна

Кошельник Богдана Василівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

3 місце

Бацюсь Раїса Іванівна

Попович Анна Володимирівна

Білокриницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Чекун Оксана Іванівна

Трачук Ірина Андріївна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Онищук Лариса Миколаївна

Бацмай Юлія Василівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7

3 місце

Заблоцька Іванна Іванівна

 

9-ий клас

 

 

 

Якубець Наталія Олегівна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 27

1 місце

Сметаніна Світлана Василівна

Левчик Лілія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

2 місце

Мельник Сергій Семенович

Бойчук Юлія Юріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

2 місце

Ющук Наталія Леонідівна

Гречич Олександра Ігорівна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Самчук Ірина Титівна

Ковтунець Альона Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Рівненського району

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

Рожик Софія Вікторівна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7

3 місце

Горбачук Світлана Антонівна

Мандрицька Мар’яна Віталіївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Степановська Людмила Антонівна

10-ий клас

Шостак Катерина Олександрівна

Великомежиріцький навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Корецького району

1 місце

Тригубець Галина Євгенівна

Фетцова Вікторія Русланівна

Городищенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Гербич Галина Віталіївна

Хом’як Іванна Миколаївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Собчук Катерина Євгенівна

Ковальчук Юлія Василівна

Бокіймівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Гейниш Галина Володимирівна

Кравчук Ірина Віталіївна

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

3 місце

Стасюк Світлана Яронівна

Сініцина Олександра Євгеніївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

3 місце

Онопрійчук Лариса Федорівна

Тацій Юлія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

11-ий клас

Горчак Ольга Святославівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівського району

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Базаєва Марія Олександрівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

2 місце

Булачок Алла Костянтинівна

Черняк Оксана Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 - гімназія"

2 місце

Бацюсь Раїса Іванівна

Богельська Богдана Ігорівна

Удрицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Кухаревич Наталія Олексіївна

Лищук Марія Миколаївна

Бокіймівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Гейниш Галина Володимирівна

Кук Надія Михайлівна

Кустинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Рівненського району

3 місце

Ільчук Ольга Василівна

Цехместрук Юлія Анатоліївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

ПТНЗ

Фідзіна Ольга Анатоліївна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Дорощук Віта Василівна

Квасилівський професійний ліцей

2 місце

Самчук Галина Антонівна

Калінич Аліна Юріївна

ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»

2 місце

Франюк Руслана Романівна

Лазарчук Оксана Вікторівна

ВПУ-22 м. Сарни

3 місце

Киреєва Тамара Борисівна

Власік Каріна Степанівна

ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту

3 місце

Поліщук Наталія Андріївна

Гавриленко Інна Ігорівна

ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну»

3 місце

Качанівський Семен Васильович

ВНЗ І-ІІ р.а.

Бусєва Ірина Василівна

Дубенський коледж РДГУ

1 місце

Глущук Андрій Валерійович

Мальчик Яна Ярославівна

Технічний коледж НУВГП

1 місце

Хронюк Світлана Миколаївна

Охмак Леся Володимирівна

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

2 місце

Левшунова Олена Олександрівна

Ковальчук Іванна Петрівна

Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж»

2 місце

Власюк Алла Іванівна

Компанець Катерина Павлівна

Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП

2 місце

Полюхович Алла Василівна

Клименко Антоніна Віталіївна

Західноукраїнський коледж «Полісся»

3 місце

Чернюшок Наталія Володимирівна

Мінакова Марина Олегівна

Рівненський державний базовий медичний коледж

3 місце

Сондак Валентина Степанівна

Турчик Ольга Ігорівна

Рівненський коледж вищого навчального закладу  «Відкритий міжнародний університет  розвитку людини «Україна»

3 місце

Хильчук Юлія Василівна

ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Кінащук Анастасія Володимирівна

Рівненський державний гуманітарний університет

1 місце

Мушировська Наталія Володимирівна

Подвишенний Олександр Андрійович

Національний університет «Острозька академія»

1 місце

Миненко Юрій Васильович

Прокопчук Ірина Олегівна

Національний університет водного господарства і природокористування

2 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Зейкан Андріана Романівна

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука»

2 місце

Лещенко Ганна Петрівна

Зосімчук Людмила Іванівна

Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий Міжнародний університет розвитку людини «Україна»

3 місце

Хильчук Юлія Василівна

Микитюк Наталія Вікторівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Щербачук Наталія Петрівна

 

  • 08.12.2014
До списку новин