Новини інституту

УЦОЯО передав ДСЯО списки учасників сертифікації, які пройшли І етап - ЗНО. Таких в Україні - 1045

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

1045 УЧИТЕЛІВ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У НАСТУПНОМУ ЕТАПІ СЕРТИФІКАЦІЇ
24.03.2020      Сьогодні, 24 березня, Український центр оцінювання якості освіти передав Державній службі якості освіти інформацію про учасників сертифікації, які склали незалежне тестування та допущені до подальшої участі в сертифікації.
      Нагадуємо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників до участі в наступному етапі сертифікації не допускаються учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше 60 відсотків від максимальної кількості тестових балів.
      Звертаємо увагу на те, що за організацію наступних етапів сертифікації – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації – відповідаєДержавна служба якості освіти, тому учасники сертифікації надалі комунікуватимуть з цією установою.
      Орієнтовно 11 грудня 2020 року в кабінетах учасників сертифікації Український центр оцінювання якості освіти розмістить результати експертного вивчення практичного досвіду, організованого Державною службою якості освіти.

  • 24.03.2020
До списку новин