Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецькї мови у 2019-2020 навчальному році

       12 лютого 2020 року на базі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. За перемогу змагались 53 учні закладів освіти області: 16 унів 9-го класу, 19 десятикласників та 18 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти м. Рівне та комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів»     по 6 призових місць; Березнівського району - 5 призових місць, м. Дубно – 4 призових місця, Гощанського району - 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги: Янів Раїса Стратонівна - 6, Радіо Наталія Василівна - 4, та Пришнівська Людмила Василівна та Мельничук Світлана Василівна - по 2.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Погребняк Соломія Олександрівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Мельничук Світлана Василівна

Бертух Дарина Костянтинівна

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Наумович Олена Павлівна

Овечкіна Олександра Юріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Герус Тетяна Олександрівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

2 місце

Мельничук Оксана Миколаївна

Шульга Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Готюк Валерія Михайлівна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

3 місце

Дворянська Лариса Михайлівна

Качан Софія Валентинівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Мосійчук Тетяна Володимирівна

Висоцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району

3 місце

Щур Марія Юріївна

10-ий клас

Шевчук Ярослав Олександрович

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

1 місце

Грушко Лариса Василівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» Рівненської міської ради

1 місце

Тарасенкова Юлія Миколаївна, Мельничук Світлана Василівна

Волинець Оксана Андріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Мазурок Софія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Шмига Анастасія Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Артюх Тетяна Ігорівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Грисюк Анастасія Олександрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Бойко Наталія Петрівна

Михальчук Наталія Валентинівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Нищитюк Андрій Володимирович

Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району

3 місце

Шпаковець Наталія Олександрівна

Орлова Анна Олегівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Остапчук Наталія Йосипівна

11-ий клас

Гудим Владислав Михайлович

Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Дубич Ірина Михайлівна

Цибульська Тетяна Ростиславівна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Прищепа Анастасія Романівна

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 Рівненської міської ради

2 місце

Устименко Лариса Степанівна

Дирда Світлана Георгіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Шеремет Наталія Олегівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

2 місце

Кокота Галина Михайлівна

Рябчинська Ірина Юріївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Радіо Наталія Василівна

Вознюк Світлана Русланівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Онищук Богдана Миколаївна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

3 місце

Нарусевич Лариса Петрівна

Панасюк Богдана Ярославівна

Сарненська гімназія  Сарненської районної ради

3 місце

Кошелюк Світлана Ярославівна

 

  • 13.02.2020
До списку новин