Новини інституту

Перемоги Рівненщини на V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті-2013» (22-23 жовтня 2013 року)

Перемоги Рівненщини на V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті-2013» (22-23 жовтня 2013 року)

   У номінації «Організаційне і науково-методичне забезпечення впровадженя електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти» дипломом І ступеня нагороджений Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.


   У номінації «Інноваційний розвиток Шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освтіи»  
дипломом І ступеня - Квасилівський НВК Рівненського району дипломом ІІ ступеня: Смизька ЗОШ Дубенського району, Острозький обласний військовий ліцей, Рівненська ЗОШ № 20.

   У номінації «Інновації у формуванні творчої особистості в дошкільних і позашкільних закладах освіти». 
дипломом ІІ ступеня - Рівненський ДНЗ «Попелюшка».  

   Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».
   
   Виставка проходить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходить V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». 

   Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 89-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2013 році.

  • 24.10.2013
До списку новин